Opis systemu

System Wspomagania Decyzji, o nazwie SWD-ST-PR, jest rozbudowanym, wielomodułowym systemem o funkcjonalności związanej z działaniami ratowniczymi Państwowego Ratownictwa Medycznego. Swoim zakresem obejmuje wszelkie procedury jakie wykonuje PRM w zakresie przyjęcia i obsługi zgłoszeń alarmowych.

Podstawowe zadanie systemu to obsługa przyjęcia i dalszego przebiegu zgłoszeń oraz zdarzeń na numer alarmowy 999. System SWD-ST-PR jest modułowy, co umożliwia łatwe i elastyczne profilowanie go do potrzeb klienta, biorąc pod uwagę zarówno wymagania funkcjonalne, organizacyjne oraz budżetowe. Obsługa systemu możliwa jest zarówno w małych jedno stanowiskowych dyspozytorniach, jak również w dużych scentralizowanych stacjach Pogotowia Ratunkowego.

System SWD-ST-PR jest rozwijany od blisko 10 lat. Jego funkcje oraz możliwości są stale dostosowywane do aktualnych przepisów i zarządzeń. Ważnym elementem udoskonalania systemu jest rozwój w oparciu o uwagi samych użytkowników, zarówno dyspozytorów jak i członków zespołów ratownictwa medycznego. System SWD-ST-PR jest obecnie jednym z najlepszych tej klasy systemów dyspozytorskich w Polsce.

Komentowanie jest wyłączone